Najčítanejší Windows 10 portál

Microsoft sťahuje z obehu posledný build 10586.29

Zdroj: vlastný

Microsoft vypustil len nedávno build pre Windows 10 Mobile pod označením 10586.29, ktorý dnes sťahuje z obehu. Dôvodom je problém spojený s aktualizáciou softwaru, s ktorým sa stretlo malé percento používateľov, aktualizácia sa totiž zasekla na 0 %.  Microsoft tak reagoval na odozvu viacerých používateľov hoci sa jednalo relatívne o malé percento z celkového počtu Insiderov s tým, že údajne už pracuje na oodstránení tejto chyby.

“Sme si vedomí problémov spojených s nedávnym vypustením Windows 10 Mobile aktualizácie, vrátane toho, že aktualizácia nemusela byť vôbec poskytnutá, alebo sa jej inštalácia zasekla na 0 %, a otravných notifikácií o nízkej pamäti. Náš tím už pracuje na opravách a vylepšeniach, ktoré prídu v najbližšej aktualizácii. Medzičasom sme stiahli build 10586.29 pre Windows 10 Mobile z verejných serverov pokiaľ neopravíme tieto nedostatky.”

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Facebook reaguje na ochranu súkromia GDPR a prináša nový štandard! 1,5 miliardy ľudí je však z tejto ochrany nečakane vylúčených
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.