Microsoft sprístupňuje pre OneDrive funkcionalitu, s ktorou ochránite vaše dáta pred nechcenou stratou či poškodením | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft sprístupňuje pre OneDrive funkcionalitu, s ktorou ochránite vaše dáta pred nechcenou stratou či poškodením

Windows 10

Microsoft sprístupňuje pre OneDrive funkcionalitu, s ktorou ochránite vaše dáta pred nechcenou stratou či poškodením

Ak si spomeniete na niektoré vyjadrenia z konferencie „SharePoint Conference North America“, ktorá sa konala v máji tohto roka tak sme sa mohli dozvedieť o viacerých plánovaných funkcionalitách, ktoré mali zavítať do jednej z najpopulárnejších cloudových služieb vôbec – OneDrive.

Microsoft začal s uvoľňovaním funkcie Know Folder Move

Jednou z nich bola aj funkcionalita „Know Folder Move“, funkcia ktorá povoľuje používateľov presunutie lokálnych súborov do OneDrive.

Najnovšie Microsoft prostredníctvom svojho blogu informoval, že túto funkcionalitu, ktorá umožňuje koncovým používateľov ako aj IT administrátorom chrániť  priečinky pracovnej plochy, dokumentov a obrázkov presunutím do aplikácie OneDrive, vrátane súborov, ktoré už existujú, ako aj nových, ktoré sa pridajú po nastavení ochrany priečinkov.

Microsoft funkcionalitu sprístupňuje v rámci vybraných Insider okruhov a do konca júla by mala byť dostupná pre všetkých. Využívať ju budú môcť všetci používatelia Windowsu 7, 8 a 10.

Zdroj: Microsoft, Úvodný obrázok: OneDrive

TIP  Microsoft vydáva ďalšiu dávku kumulatívnych aktualizácií pre operačný systém Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.