Microsoft sľubuje nové podnikové funkcie vo Windows 10 Mobile už v lete
Connect with us

Microsoft sľubuje, že nové podnikové funkcie prídu do Windows 10 Mobile už v lete

Novinky

Microsoft sľubuje, že nové podnikové funkcie prídu do Windows 10 Mobile už v lete

Odkedy vydal Microsoft Windows 10 Mobile Creators Update, všetky Insider Preview buildy pre telefóny boli z feature2 branch, a nie z Redstone 3, čo je to, čo dostávajú počítače. Nová Mobile branch nepridala žiadne nové funkcie, vďaka čomu sa mnohí domnievajú, že operačný systém sa už iba udržiava a nič nové nepríde.

Čo nové nás teda čaká?

Podľa toho, čo tweetoval Brandon LeBlanc z Microsoftu skutočne prichádzajú nové funkcie, ktoré sú pre podnikových používateľov. Nie je úplne jasné, čo LeBlanc pod “funkcie pre podnikových zákazníkov” myslí, ale mohlo by to znamenať vylepšenia, ktoré sú len pre Windows 10 Mobile Enterprise SKU operačného systému, alebo by tým tiež mohol naznačovať funkcie Windows 10 Mobile, ktoré sú k dispozícii všetkým, ale zamerané na podnikanie.

Zdroj: Twitter

Je potrebné si všimnúť, že hovorí, že funkcie sú plánované na “tento rok v lete”. To znamená, že aktualizácia feature2 príde ešte pred Redstone 3, ktorý sa teraz nazýva Fall Creators Update.

Momentálne sme schopní povedať len o niečo viac ako to, že do Windows 10 Mobile v určitom okamihu a v nejakej forme niečo príde. O čom LeBlanc skutočne hovorí sa dozvieme až v lete, pretože oficiálneho oznámenia sa nedočkáme, kým sa funkcia nezobrazí rovno v Insider Preview.

Zdroj: onmsft.com, vlastný (obrázok)

TIP  Microsoft si nechal patentovať bezdotykové ovládanie obrazovky. Bude súčasťou ďalších Surface zariadení?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.