Microsoft škrtá Lumie. V obchode nájdeme už len jedno aktívne zariadenie | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Microsoft škrtá Lumie. V obchode nájdeme už len jedno aktívne zariadenie

Novinky

Microsoft škrtá Lumie. V obchode nájdeme už len jedno aktívne zariadenie

Nie je žiadnym tajomstvom, že Microsoft pracuje na „znovuzrodený“ mobilnej divízie kde má byť nosným prvkom Surface Phone spolu s adaptívnym rozhraním CShell.

Niekoľko dní dozadu spoločnosť oznámila, že aktuálna vetva Redstone 2 bude aj jej finálnou pre súčasné Windows 10 Mobile zariadenia, pričom nasledujúce aktualizácie budú viac menej už len dolaďujúce. Čo sa týka nových funkcií tak tie budú robené pre firemnú klientelu.

Tento proces „obmeny“ Windows zariadení Microsoft spustil niekoľko dní dozadu, prvým krokom vyzerá byť, že je odstránenie mobilných zariadení Lumia z ponuky obchodu. Konkrétne, doteraz v Microsoft Store sme mohli nájsť celkovo 5 aktívnych zariadení Lumia, to je však už minulosťou.

Zdroj: vlastný

Po novom k dispozícii sú už len smartfóny Alcatel Idol 4S, HP Elite X3, Lumia 735, Acer Luquid Jade Primo a Acer Luqid M330.

Zdroj: vlastný (Windows Store)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • WP

    To ako som držal palce wp sa nedá ani opísať. Bol som ich zástanca ale toto čo vymysleli… Nech si to nabúchajú niekam. Končím definitívne s WP a radšej budem na inom OS ktorý je stabilný na trhu

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.