Microsoft sa údajne chystá predstaviť nový Surface | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft sa údajne chystá predstaviť nový Surface

Novinky

Microsoft sa údajne chystá predstaviť nový Surface

Microsoft sa údajne chystá predstaviť nový Surface

Rôzne zdroje udávajú, že Microsoft pracuje na novom Surface Book už nejaký ten čas. Začiatkom roka nám už bol predstavený nový Surface Laptop a nový Surface Pro. To však neboli posledné Surface zariadenia, ktoré tento rok môžeme od Microsoftu očakávať. Je možné, že to najbližšie uvidíme už onedlho. Konkrétne už o mesiac v Londýne, tvrdí The Verge.

Microsoft sa najbližšie ukáže na Future Decoded Conference, ktorá sa zameriava najmä spoločnosti. Táto konferencia sa koná v Londýne a bude prebiehať od 31. októbra do 1. novembra. Na konferencií vystúpi mnoho „veľkých rýb“ z Microsoftu. Tentokrát však bude Panos Panay viesť aj keynote prezentáciu. Panay je už roky tvárou Microsoft Surface biznisu.

Momentálne sa však od tomto zariadení nevedú žiadne dostupné informácie. Nie je jasné, či príde nový Surface Book 2017 iba ako refresh série, alebo príde s nejakou veľkou inováciou, ktorá posunie celú Surface rodinu a inú úroveň. Prvý Surface Book bol predstavený v roku 2015, takže v prípade inovácií je otázne, či bude Microsoft schopný naplniť očakávania fanúšikov..

zdroj: theverge.com

TIP  Xbox One získava veľkú aktualizáciu, ktorá prináša podporu hrania hier vo vysokom rozlíšení
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.