Microsoft sa plánuje sústrediť aj na koncových spotrebiteľov Windows Phone platformy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft sa plánuje sústrediť aj na koncových spotrebiteľov Windows Phone platformy

Novinky

Microsoft sa plánuje sústrediť aj na koncových spotrebiteľov Windows Phone platformy

Microsoft sa plánuje sústrediť aj na koncových spotrebiteľov Windows Phone platformy

To, že Microsoft interne testuje novú verziu Windows 10 Mobile, ktorá by mala byť určená pre Surface Phone nie je žiadnym tajomstvom ako ani to, že súčasná verzia OS bude podporovaná do roku 2019.

Na stránke Microsoftu sa však objavil inzerát hľadajúci senior manažéra pre mobilnú divíziu, ktorý na prvý pohľad prezrádza viac ako sa zdá. Podľa neho spoločnosť hľadá manažéra, ktorý má pracovať prioritne na Windows Mobile platforme pričom jeho náplňou práce nebudú len firemný zákazníci, ale aj koncoví spotrebitelia.

„…Budete súčasťou silného tímu, ktorý bude vykonávať funkcie so sústredením firemných partnerov, OEM partnerov a koncových spotrebiteľov, ktorí využívajú Windows Mobile…“, píše sa v inzeráte.

Na prvý pohľad sa to môže zdať ako nezaujímavá informácie, ale na druhej strane je veľmi dôležité to, že spoločnosť plánuje pracovať aj na Windows Mobile platforme, ktorá nie je určená len pre firemných zákazníkov. V každom prípade dôležitú úlohu bude zohrávať nie len to ako sa ujme na trhu Surface Phone, ale aj to či budú dostupné nové a hlavne cenovo dostupné zariadenia.

Veríte ešte v to, že Microsoft to myslí s budúcnosťou mobilnej platformy vážne?

Zdroj: Microsoft, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.