Microsoft ruší Word Flow klávesnicu pre iPhone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft ruší Word Flow klávesnicu pre iPhone

Apple

Microsoft ruší Word Flow klávesnicu pre iPhone

Microsoft minulý rok v apríli predstavil Word Flow klávesnicu pre iPhone, no po viac ako roku sa rozhodol túto aplikáciu stiahnuť z App Store. Word Flow klávesnicu od Microsoftu využívalo najmä obrovské množstvo používateľov, ktorí presedlali z platformy Windows Phone na iPhone a iné iOS zariadenia. Vylepšená klávesnica obsahuje veľké množstvo nastavení, inteligentnú predikciu ďalších slov, písanie pomocou ťahaním prsta po obrazovke a prispôsobený režim pri písaní jednou rukou.

Pred necelým rokom Microsoft pridal do Word Flow klávesnice ďalšie novinky ako vyhľadávanie GIFov, obrázkov, linkov na web stránky, kontakty a celú emoji klávesnicu. Napriek veľkému úspechu a vysokému počtu používateľov tejto klávesnice, sa Microsoft rozhodol tento projekt ďalej nepodporovať. Word Flow klávesnica zostala naďalej projektom Microsoft Garage a bola dostupná iba pre používateľov v USA. Pred pár dňami Microsoft oznámil úplne odstránenie tejto aplikácie z App Store.

Klávesnica už nebude naďalej dostupná pre ďalšie stiahnutie. Samozrejme, terajší používatelia stále Word Flow klávesnicu používať môžu, no ďalších aktualizácií a vylepšení sa nedočkajú. Microsoft vo svojom prehlásení poukazuje najmä nato, že pracuje na ďalších vylepšeniach pre SwiftKey klávesnicu a snaží sa brať do úvahy všetku spätnú väzbu, ktorú dostával od používateľov Word Flow klávesnice. Najnovšiu verziu SwiftKey klávesnice pre iOS môžete stiahnuť tu.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Apple má ďalší problém! Aktuálne čelí žalobe pre porušenie patentov zadnej kamery na iPhone 8 a iPhone X
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.