Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

ANDROID

Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

Začiatkom tohto roku spoločnosť Microsoft oznámila exkluzívnu spoluprácu s kórejským Samsungom v podobe predaja ich smartfónom Galaxy S8S8 Plus, avšak blokovaných na americkú mobilnú sieť AT&T a Verizon. Na oplátku sme zas mohli v zariadeniach Samsung nájsť predinštalované aplikácie Microsoftu ako sú napríklad Office, OneDrive, Cortana, Outlook a ďalšie.

Samsung Galaxy S8 v Microsoft Edícii pre všetkých

Rozšírená spolupráca týchto spoločností sa tentokrát pretavila v predaji aj odblokovaných zariadení S8 a S8 Plus. To však nie je všetko, nájdeme v nich predinštalovaný už aj Microsoft Launcher, ktorý je oveľa viac prepojený s Windows 10 PC. Okrem moderného UI tam nájdete prehliadač Microsoft, Edge, Cortanu, Xbox, Outlook a ďalšie aplikácie ako aj vybrané funkcionality ako je napríklad funkcia Pokračuj na PC.

„Microsoft Launcher dostupný v Google Play obchode vám dá možnosť prístupu k vášmu kalendáru, dokumentom, k nedávnej aktivite z vášho osobného feedu. Dokonca môžete otvárať vaše dokumenty, fotografie, webové stránky na vašom Windows PC s Microsoft účtom alebo pracovným/školským účtom, a tak byť produktívny cez celú škálu zariadení. “

Momentálne je Samsung Galaxy S8 a S8 Plus dostupný exkluzívne pre americký trh. Ak by ste chceli vyskúšať Microsoft Launcher pre Android tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: Microsoft Store

TIP  Nokia X5 je oficiálne vonku! Novinka však sklamala väčšinu fanúšikov a vieme, prečo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.