Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

ANDROID

Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

Microsoft rozširuje spoluprácu so Samsungom. Galaxy S8 a S8 Plus zakúpite už aj vo Microsoft Store v špeciálnej edícii

Začiatkom tohto roku spoločnosť Microsoft oznámila exkluzívnu spoluprácu s kórejským Samsungom v podobe predaja ich smartfónom Galaxy S8S8 Plus, avšak blokovaných na americkú mobilnú sieť AT&T a Verizon. Na oplátku sme zas mohli v zariadeniach Samsung nájsť predinštalované aplikácie Microsoftu ako sú napríklad Office, OneDrive, Cortana, Outlook a ďalšie.

Samsung Galaxy S8 v Microsoft Edícii pre všetkých

Rozšírená spolupráca týchto spoločností sa tentokrát pretavila v predaji aj odblokovaných zariadení S8 a S8 Plus. To však nie je všetko, nájdeme v nich predinštalovaný už aj Microsoft Launcher, ktorý je oveľa viac prepojený s Windows 10 PC. Okrem moderného UI tam nájdete prehliadač Microsoft, Edge, Cortanu, Xbox, Outlook a ďalšie aplikácie ako aj vybrané funkcionality ako je napríklad funkcia Pokračuj na PC.

„Microsoft Launcher dostupný v Google Play obchode vám dá možnosť prístupu k vášmu kalendáru, dokumentom, k nedávnej aktivite z vášho osobného feedu. Dokonca môžete otvárať vaše dokumenty, fotografie, webové stránky na vašom Windows PC s Microsoft účtom alebo pracovným/školským účtom, a tak byť produktívny cez celú škálu zariadení. “

Momentálne je Samsung Galaxy S8 a S8 Plus dostupný exkluzívne pre americký trh. Ak by ste chceli vyskúšať Microsoft Launcher pre Android tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: Microsoft Store

TIP  Ďalší zo starších Samsungov získa v nasledujúcich dňoch podporu na nový Android 8 OREO

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.