Microsoft rozosiela pozvánky na Mobile World Congress (MWC) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft rozosiela pozvánky na Mobile World Congress (MWC)

Novinky

Microsoft rozosiela pozvánky na Mobile World Congress (MWC)

Spoločnosť Microsoft začala rozosielať pozvánky novinárom na MWC (Mobile World Congress) v Barcelone, ktorá sa bude konať 2. marca. Podľa portálu Phonearena.com Microsoft nepredstaví novú vlajkovú loď (údajne sa jej dočkáme až niekedy v septembri). Ale na druhej strane viacero správ hovorí, že bude predstavený nový low-end model Lumia 6xx. Jedna z ďalších správ ešte hovorí, že príde nová lacnejšia verzia Lumie 830, ktorá bude mať údajne 5“ displej s HD rozlíšením a 8.7 MP PureView fotoaparátom a štvorjadrovým procesorom Snapdragon 400, ďalšie špecifiká zatiaľ nie sú známe. Cena tohto zariadenia by sa mala pohybovať okolo  275 $.

msft-t

TIP  Šéf Microsoftu bez servítky: "Google má byť v Európe regulovaný"

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.