Microsoft radikálne zmení prehliadač Edge príchodom Fall Creators Update aktualizácie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft radikálne zmení prehliadač Edge príchodom Fall Creators Update aktualizácie

Windows 10

Microsoft radikálne zmení prehliadač Edge príchodom Fall Creators Update aktualizácie

Microsoft Edge je natívny prehliadač, ktorý prišiel s Windowsom 10. Od tej doby sme mohli vidieť preňho radu vylepšení, od tých základných ako sú výkonnostné aktualizácie cez pridanie nových funkcií ako sú rozšírenia, nové možnosti práce s viacerými oknami či podporou technológie Windows Ink.

Zdroj: TheVerge

Spoločnosť však s prácami na prehliadači nekončí, totiž s veľkou aktualizáciou Fall Creators Update by mala priniesť opäť ďalšie vylepšenia. Tým „klasickým“ je zvýšená výkonnosť aplikácie, kde to však nekončí. Najvýraznejšou novinkou bude implementácia rozhrania Microsoft Fluent Desing System, ktorý prinesie nové grafické prvky. Ďalšou novinkou bude aj integrácia progresívnych webových aplikácií (PWA), po ktorými si môžete predstaviť webové stránky správajúce sa ako aplikácie. V preklade to znamená, že webové stránky poskytnú koncovým používateľov viacero možností interakcií, vrátané upozornení čí práce v offline režime.

Zdroj: TheVerge, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Vývoj aktualizácie Redstone 6 pre Windows 10 je v plnom prúde. Čoskoro sa dostane aj medzi Insiderov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.