Microsoft prináša pre Android a iOS používateľov offline slovník s podporou umelej inteligencie (AI) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft prináša pre Android a iOS používateľov offline slovník s podporou umelej inteligencie (AI)

offline slovnik microsoft translator

TECH

Microsoft prináša pre Android a iOS používateľov offline slovník s podporou umelej inteligencie (AI)

Microsoft počas včerajšieho dňa oznámil podporu umelej inteligencie pre offline slovník určený pre iOS a Android zariadenia.

Umelá inteligencia (AI) prináša významné vylepšenia

Aktualizácie aplikácie Microsoft Translator prináša nový algoritmus strojového učenia jazyka. Balíček obsahujúci tieto vylepšenia ponúka kvalitnejší preklad, ktorý v porovnaní s predošlou verziou je o 23% lepší a o viac ako 50% menší. Microsoft v rámci reportu tak isto píše, že plánuje túto aktualizáciu čoskoro priniesť aj na Windows zariadenia.

Microsoft zároveň oznámil nové funkcie pre Android vývojárov. Konkrétne priniesol funkciu, ktorá výrazne rýchlejšie umožní preklad Android aplikácií. Zároveň vďaka novému NMT offline jazykovému balíčku developeri budú môcť sprístupniť možnosť prekladu pre používateľov aj bez internetového pripojenia.

Zdroj: Microsoft

TIP  LEGO ako jeden z kuchynských pomocníkov? Tento robot z LEGA vám bezproblémovo urobí ham and eggs alebo praženicu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.