Microsoft prináša pre Android a iOS používateľov offline slovník s podporou umelej inteligencie (AI) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft prináša pre Android a iOS používateľov offline slovník s podporou umelej inteligencie (AI)

offline slovnik microsoft translator

TECH

Microsoft prináša pre Android a iOS používateľov offline slovník s podporou umelej inteligencie (AI)

Microsoft počas včerajšieho dňa oznámil podporu umelej inteligencie pre offline slovník určený pre iOS a Android zariadenia.

Umelá inteligencia (AI) prináša významné vylepšenia

Aktualizácie aplikácie Microsoft Translator prináša nový algoritmus strojového učenia jazyka. Balíček obsahujúci tieto vylepšenia ponúka kvalitnejší preklad, ktorý v porovnaní s predošlou verziou je o 23% lepší a o viac ako 50% menší. Microsoft v rámci reportu tak isto píše, že plánuje túto aktualizáciu čoskoro priniesť aj na Windows zariadenia.

Microsoft zároveň oznámil nové funkcie pre Android vývojárov. Konkrétne priniesol funkciu, ktorá výrazne rýchlejšie umožní preklad Android aplikácií. Zároveň vďaka novému NMT offline jazykovému balíčku developeri budú môcť sprístupniť možnosť prekladu pre používateľov aj bez internetového pripojenia.

Zdroj: Microsoft

TIP  Samsung predstavil prvú 8GB DDR5 RAM určenú pre mobilné zariadenia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.