Najčítanejší Windows 10 portál

Microsoft prináša možnosť uloženia PDF súborov aj bez prihlásenia sa do svojho účtu. Konečne! | APLIKÁCIE

Zdroj: Microsoft blog

Office Lens aplikácia patrí medzi tie podarenejšie produkty spoločnosti a je dostupná bez ohľadu na operačný systém, ktorý máte vo svojom smartfóne.

Najnovšia aktualizácia však prichádza pre Android a iOS a prináša dlho očakávanú funkcionalitu, ktorá umožňuje ukladanie súborov do PDF formátu bez toho, aby ste sa museli prihlásiť do svojho účtu. Ide o dlho požadovanú funkciu, aj keď nemáte prístup k internetu. Po novom tak budete môcť ukladať PDF súbory do svojho zariadenia aj v offline a bez vodoznaku.

Pretých, ktorí aplikáciu nepoznajú tak ponúka možnosť oskenovania rôznych materiálov a následne ich upravovať, napríklad orezávať, vylepšovať a podobne a následne ich uložiť vo viacerých formátoch.

Office Lens
Office Lens
Price: Free
Office Lens
Office Lens
Price: Free
Office Lens
Office Lens
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: Microsoft blog

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.