Microsoft prináša modernejší Skype pre Windows 7 a Mac | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft prináša modernejší Skype pre Windows 7 a Mac

Apple

Microsoft prináša modernejší Skype pre Windows 7 a Mac

Microsoft prináša modernejší Skype pre Windows 7 a Mac

Skype prináša novú štýlovejšiu a modernejšiu preview verziu ich aplikácie pre desktopy. Nová verzia aplikácie Skype je určená pre používateľov s operačným systémom Windows 7 a Mac. Skype Preview je predurčená na zobrazenie na celú obrazovku, preto sú všetky chaty ešte viac výrazné ako v klasickej Skype aplikácii. Skupinové chaty sú oveľa živšie a celá aplikácia je vybavená novými funkciami.

Celkové používateľské rozhranie prináša veľa zmien. Toto sú hlavné zmeny a nové funkcie v Skype Preview aplikácii:

  • Tagy, reakcie na správy a nový notifikačný panel – Odteraz sa v skupinovom chate nikdy nestratíte. Používatelia sa môžu navzájom v správach označovať a rýchlo a jednoducho môžete preskočiť na správu, v ktorej ste boli označený.

    Zdroj: skype.com

  • Nová galéria médií v chate – Hľadanie zdieľaných obrázkov, odkazov, dokumentov alebo videí nebolo nikdy jednoduchšie. Všetky nájdete pokope a nemusíte ich nekonečne vyhľadávať v chate.

    Zdroj: skype.com

  • Vylepšené skupinové hovory – Prispôsobte si Vaše skupinové hovory jednoduchým pritiahnutím ďalších účastníkov. Taktiež môžete použiť smajlíkov pri používaní in-call reakcií.

Aktualizáciu nájdete na Skype Insider stránke. Skype Preview sa nainštaluje zároveň s klasickou Skype aplikáciou, pre prípadnú potrebu prepnutia na klasickú aplikáciu. Avšak odporúčame Vám používať iba jednu verziu Skype aplikácie, keďže dostávanie notifikácií dva krát je naozaj otravné.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.