Microsoft prináša Fluent Design aj na web. Je to skutočne pecka | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft prináša Fluent Design aj na web. Je to skutočne pecka

Novinky

Microsoft prináša Fluent Design aj na web. Je to skutočne pecka

Fluent Design, jedna z hlavných noviniek ktoré boli predstavené počas konferencie Build 2017 pomaly, ale isto dobíja naše počítače.

Medzi poslednými lastovičkami, kde sme mohli vidieť implementáciu základných prvkov (hĺbka, pohyb, mierka, materiál a svetlo) tohto dizajnového jazyka patrí napríklad populárna aplikácia Groove Music, tam však Microsoft nekončí, totiž zmeny budú čakať aj internetový prehliadač Microsoft Edge. Náhľad, ako by to mohlo  na konci dňa vyzerať si môžete pozrieť nižšie vo videách.

Ako ste mohli vidieť tak implementácia tohto dizajnového jazyka v prehliadači Microsoft Edge je skutočne veľká. Pre Microsoft však aj naďalej ostáva veľká výzva – uviesť tieto zmeny do reálneho života a na všetky platformy.

TIP  Google po obrovskej pokute od EÚ dvíha varovný prst! Nové nariadenia možno spôsobia spoplatnenie Androidu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.