Microsoft prerába aplikáciu Windows 10 Fotografie v štýle Goole Fotografie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft prerába aplikáciu Windows 10 Fotografie v štýle Goole Fotografie

Novinky

Microsoft prerába aplikáciu Windows 10 Fotografie v štýle Goole Fotografie

Microsoft plynúcim časom postupne vypúšťa jednu aktualizáciu za druhou pre ich aplikáciu Windows 10 Fotografie a čoraz viac sa podobá na Google Fotografie.

Spoločnosť potvrdila, že všetky doteraz oznámené funkcionality ako aj zmeny prídu spolu s Fall Creators Update aktualizáciou, a niektoré z nich sú už dostupné aj pre vybraných členov programu Windows Insider.

V najnovšej verzii aplikácie Microsoft pridal vyhľadávací panel  fotografií. Znamená to, že používatelia budú môcť na svojich fotografiách vyhľadať napríklad určité veci. Podobne tomu tak aj je aj v aplikácii OneDrive pre web rozhranie, Android a iOS. Zároveň spoločnosť testuje aj vyhľadávania fotografií online prostredníctvom Bing-u čo je však v našich končinách skoro nevyužiteľná funkcionalita.

Zdroj: vlastný

Microsoft Fotografie aplikácia by mala byť v priebehu tohto roka dostupná ešte pre platformy Android a iOS. Čo sa však týka presného dátumu tak ten nie je momentálne známy.

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free+

Zdroj: MSP, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Opera 53, jeden z najkonkurenčnejších prehliadačov je dostupný v stabilnej verzii. Tu ho stiahnete!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.