Microsoft predstavil revolučnú aplikácia, Skype Translator | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft predstavil revolučnú aplikácia, Skype Translator

Novinky

Microsoft predstavil revolučnú aplikácia, Skype Translator

Mali ste niekedy túžbu pokecať si s niekým kto je na druhom konci sveta? Ak hej a ovládali ste jazyk, tak Vašou jedinou úlohou bolo nájsť si „parťáka“ na pokec, a tí jazykovo menej zdatní mali jednoducho smolu, dodnes.   Microsoft sprístupnil verejnosti novú aplikáciu, ktorá Vám  umožní komunikovať v dvoch rozličných jazykov, pričom preklad prebieha v reálnom čase. Ako už z názvu možno vyčítať jedná sa aplikáciu pod názvom Skype Translator, ktorá je momentálne dostupná v prieview móde, pričom je zatiaľ obmedzená len na angličtinu a španielčinu. Ak by ste sa chceli stať beta testerom budete musieť navštíviť túto stránku: www.more-skype.com, a použiť registračný kód STVER4230 (ktorí vám pomôže získať pozvánku o niečo rýchlejšie k Skype Translatoru.)

Microsoft s touto technológiou plánuje veľké veci do budúcna, nižšie si môžete pozrieť jeden z konceptov, ktorým by sa táto revolučná technológia mohla ďalej vyvíjať.

Zdroj: www.theverge.com

TIP  Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.