Microsoft predstavil revolučnú aplikácia, Skype Translator | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Microsoft predstavil revolučnú aplikácia, Skype Translator

Novinky

Microsoft predstavil revolučnú aplikácia, Skype Translator

Mali ste niekedy túžbu pokecať si s niekým kto je na druhom konci sveta? Ak hej a ovládali ste jazyk, tak Vašou jedinou úlohou bolo nájsť si „parťáka“ na pokec, a tí jazykovo menej zdatní mali jednoducho smolu, dodnes.   Microsoft sprístupnil verejnosti novú aplikáciu, ktorá Vám  umožní komunikovať v dvoch rozličných jazykov, pričom preklad prebieha v reálnom čase. Ako už z názvu možno vyčítať jedná sa aplikáciu pod názvom Skype Translator, ktorá je momentálne dostupná v prieview móde, pričom je zatiaľ obmedzená len na angličtinu a španielčinu. Ak by ste sa chceli stať beta testerom budete musieť navštíviť túto stránku: www.more-skype.com, a použiť registračný kód STVER4230 (ktorí vám pomôže získať pozvánku o niečo rýchlejšie k Skype Translatoru.)

Microsoft s touto technológiou plánuje veľké veci do budúcna, nižšie si môžete pozrieť jeden z konceptov, ktorým by sa táto revolučná technológia mohla ďalej vyvíjať.

Zdroj: www.theverge.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • peco

    hm…slovenčiny sa dožijeme kedy 2050? ak vôbec 🙁

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.