Microsoft predstavil aplikáciu OneClip určenú pre Windows, Android a iOS | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft predstavil aplikáciu OneClip určenú pre Windows, Android a iOS

Novinky

Microsoft predstavil aplikáciu OneClip určenú pre Windows, Android a iOS

Ako sa zdá Microsoft vyzerá byť plne vyťažený výrobou nových aplikácií skrz všetky platformy. Dnes, totiž svetu predstavil ďalšiu aplikáciu pod názvom OneClip, ktoré je určená ako pre Windows, tak aj pre AndroidiOS. Portál Newowin.com, ktorý sa dostal ako jeden z  prvých k danej aplikácii ju opísal slovami:

„S Oneclip-om je jednoduché dostať sa späť ku veciam, ktoré ste používali. Môžu to byť fotografie, screenshoty, ktoré sta spravili, telefónne čísla alebo adresy, ktoré ste kopírovali vo vašom počítači či časti textov. OneClip všetky tieto dáta automaticky zosynchronizuje na všetkých zariadeniach, ktoré používate prostredníctvom inteligentného clipboard-u (nástenky) v cloud-e. Prečo nikto na to nedošiel doteraz?“

Samotná aplikácia bude totiž fungovať na princípe zbierania dát, ktoré následne bude nahrávať do cloud-u a potom vám ich zobrazí na interaktívnej nástenke, kde budú chronologicky usporiadané v závislosti o času kedy ste s nimi pracovali.

OneClip

OneClip

Jedná sa o celkom šikovné riešenie hlavne pre používateľov, ktorí pracujú na viacerých zariadeniach súčasne a majú dostatočne rýchle internetové pripojenie v obchod smeroch, vďaka ktorému sa môžu dostať k daným dátam bez väčšej námahy.

Využili by ste danú službu aj vy?

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.