Microsoft predlžuje dostupnosť bezplatnej aktualizácie Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft predlžuje dostupnosť bezplatnej aktualizácie Windows 10

Novinky

Microsoft predlžuje dostupnosť bezplatnej aktualizácie Windows 10

„Rovnako ako školský rok, tak aj ponuka bezplatnej aktualizácie systému Windows 10 sa pomaly, ale iste blíži ku svojmu koncu. Pokiaľ máte záujem inovovať, môžete tak spraviť do 29. júla. Podmienkou je, aby ste boli užívateľom systému Windows 7, alebo Windows 8.1. “ – Podobne zneli minuloročné správy, ktoré oznamovali koniec aktualizácie na Windows 10, ktorá bola zadarmo.

Ak ste to nestihli, nezúfajte. Ak aj vy patríte medzi užívateľov, ktorí ku svojej každodennej práci využívajú aj technológie na zjednodušenie ovládania, tento dátum sa vás netýka. Práve pre túto základňu fanúšikov pripravil Microsoft špeciálnu ponuku. Predĺžil dostupnosť bezplatnej inovácie Windows na neurčito.

Microsoft pokračuje v investovaní prostriedkov do technológií, ktoré sú určené na pomoc ľuďom so zdravotným znevýhodnením a jedným z prvých cieľov je, schopnosť využiť všetky funkcie Windows, rovnako ako všetci ostatní. S príchodom „Anniversary Update“, prišlo aj niekoľko ďalších zmien, ako vylepšený Windows Narrator, alebo rôzne ďalšie zmeny, ktoré zľahčujú prácu vývojárom.

Predtým, než sa rozhodnete pristúpiť na inováciu Windows, uistite sa, že je vaše asistenčné zariadenie kompatibilné so systémom Windows 10. Uistiť sa môžete, napríklad na stránkach výrobcu, alebo poskytovateľa. V prípade istoty, inovácia je dostupná tu.

zdroj: thewincentral.com

TIP  Chystá si pre nás Microsoft ďalší fitness náramok? Pozrite sa na najnovšie pripísané patenty
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.