Microsoft pravdepodobne začína s testovaním veľkej aktualizácie Redstone 5 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft pravdepodobne začína s testovaním veľkej aktualizácie Redstone 5

Novinky

Microsoft pravdepodobne začína s testovaním veľkej aktualizácie Redstone 5

 

Ako sa blíži oficiálny termín vypustenia aktualizácie Redstone 4, tak spoločnosť Microsoft podľa reportu Buildfeed sa pripravuje na vypustenie ďalšej veľkej aktualizácie Redstone 5 pre členov programu Windows Insider.

Ak si spomínate tak obdobná situácia bola aj v prípade vypustenia aktualizácie RS4 v minulom roku. Akonáhle bola aktualizácia pripravená RS3 pripravená tak aktualizáciu RS4 Microsoft začal pripravovať update v rámci okruhu Skip Ahead. Buildfeed očakáva, že situácia sa bude opäť opakovať.

Zdroj: MSP

Zároveň Buildfeed poukazuje aj na to, že v rámci obchodu Microsoft boli pridané nové jazykové balíčky, v rámci ktorých možno vidieť aj označenie týkajúce sa aktualizácie Redstone 5.

Zdroj: MSP

 

 

TIP  Microsoft práve predstavil najlacnejší Surface v histórii, ktorý stojí menej ako 400 €

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.