Microsoft pravdepodobne začína s testovaním veľkej aktualizácie Redstone 5 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft pravdepodobne začína s testovaním veľkej aktualizácie Redstone 5

Novinky

Microsoft pravdepodobne začína s testovaním veľkej aktualizácie Redstone 5

 

Ako sa blíži oficiálny termín vypustenia aktualizácie Redstone 4, tak spoločnosť Microsoft podľa reportu Buildfeed sa pripravuje na vypustenie ďalšej veľkej aktualizácie Redstone 5 pre členov programu Windows Insider.

Ak si spomínate tak obdobná situácia bola aj v prípade vypustenia aktualizácie RS4 v minulom roku. Akonáhle bola aktualizácia pripravená RS3 pripravená tak aktualizáciu RS4 Microsoft začal pripravovať update v rámci okruhu Skip Ahead. Buildfeed očakáva, že situácia sa bude opäť opakovať.

Zdroj: MSP

Zároveň Buildfeed poukazuje aj na to, že v rámci obchodu Microsoft boli pridané nové jazykové balíčky, v rámci ktorých možno vidieť aj označenie týkajúce sa aktualizácie Redstone 5.

Zdroj: MSP

 

 

TIP  Microsoft oznámil počas Buildu 2018 významnú zmenu týkajúcu sa dizajnového jazyka Fluent Desing. Ťažiť budú z toho hlavne vývojári a používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.