Microsoft pracuje na niečom, čo "zásadne" zmení koncept získavania ocenení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft pracuje na niečom, čo “zásadne” zmení koncept získavania ocenení

Novinky

Microsoft pracuje na niečom, čo “zásadne” zmení koncept získavania ocenení

Microsoft pracuje na niečom, čo “zásadne” zmení koncept získavania ocenení

Klasický spôsob, ktorým počas hrania môžete získať rôzne míľniky, alebo špeciálnych ocenenia sa má onedlho zmeniť. Táto novinka má prísť na hernú konzolu Xbox One.

Mike Ybarra, viceprezident Xbox-u, sa nechal počuť, že spôsob získavania ocenení sa nezmenil, odkedy bol predstavený. A to aj napriek tomu, že sa časom zmenili návyky hráčov.

Ybarra sa v rozhovore pre Windows Central zmienil o niektorých “odvážnych” zmenách, ktoré sa chystá vývojový tím spraviť.

Pracujeme na tom, aby boli pre hráčov ich herné úspechy väčšie a zmysluplnejšie.“, povedal bez toho, aby odhalil nejaké bližšie informácie.

Môžeme urobiť oveľa viac, aby sme nechali ľudí ukázať svoju históriu hrania a ich postavenie. Či už je to niekto, kto hrá iba Halo 5 multiplayer na profesionálnej úrovni a má len 2 000 Gamerscore. Aj tak chcete byť ako táto osoba.

Táto osoba síce nehrá veľa hier, ale je v TOP 10 v Halo 5. Rovnako je to aj ľuďmi, ktorí majú viac ako milión Gamerscore. Je to taký obrovský počet, že to skutočne stojí za obdiv.. Úspech bude založený na tom, že necháme ľudí, aby ukázali a reprezentovali sa svojou históriou hier a predviedli, akým sú typom hráča. Tento spôsob je oveľa jasnejší ako Gamerscore.

zdroj: vg247.com

zdroj: vg247.com

TIP  Huawei môže vytrieť kocúra konkurencií. Chce predstaviť smartfón s flexibilným displejom už tento rok! Podarí sa mu to?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.