Microsoft posiela pozvánku na ročné predplatné Office 365 Personal pre vybraných používateľov OneDrive | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft posiela pozvánku na ročné predplatné Office 365 Personal pre vybraných používateľov OneDrive

Novinky

Microsoft posiela pozvánku na ročné predplatné Office 365 Personal pre vybraných používateľov OneDrive

V priebehu konca minulého roka sme sa mohli dočítať viacero informácií o plánoch Microsoftu o skresaní úložného priestoru pre cloud službe OneDrive, ktorá mala klesnúť na 5 GB. Táto radikálna zmena prišla potom ako viacero používateľov zneužívalo neobmedzený priestor na extrémne veľký úložný priestor, ktorý častokrát presahoval aj 75 TB.

Microsoft na margo sťažnosti používateľov tejto cloudovej služby dnes prostredníctvom svojho oficiálneho blogu vydalo vyhlásenie, v ktorom sa píše:

Ak používate viac ako 5 GB free dát, tak naďalej minimálne po dobu 12 mesiacov vás tieto zmeny ako sa dostavia začiatkom roka 2016 neovplyvnia. Navyše budete môcť využiť ročné predplatné (vyžadovaná je kreditná karta) Office 365 Personal, ktoré obsahuje 1 TB Ondrive pamäte zadarmo.

Oficiálne vyhlásenie tímu stojacieho za OneDrive si môžete prečítať nižšie.

onedrive predplatne

Pevne veríme, že sa poštastilo aj vám 🙂 

TIP  Funkcia najnovšieho Windowsu 10 bude podorovať okamžitú komunikáciu s Androidom a dokonca aj iOS zariadeniami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.