Microsoft ponúka bližší náhľad na Fluent Design System (Projekt Neon) | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft ponúka bližší náhľad na Fluent Design System (Projekt Neon) | VIDEO

Novinky

Microsoft ponúka bližší náhľad na Fluent Design System (Projekt Neon) | VIDEO

Počas včerajšieho dňa sme vám priniesli prvé informácoe ohľadne Fluent Design System, resp. Projektu Neon, ktorý by mal priniesť úplne nové grafické prvky do systému Windows 10.

V rámci prezentácie tohto projektu na pódiu odzneli slová „Ihrisko sa rozširuje“, čím Microsoft hovoril o tom, že Windows bol navrhnutý roky dozadu pre veľké 2D displeje, avšak rodina Microsoft zariadení sa pomaly, ale isto rozrastá a postupne prichádzajú menšie či väčšie 2D displeje, ktoré ponúkajú 3D rozhranie (napr. zmiešaná realita, HoloLens,…).

Zdroj: Neowin.net

Podľa všetkého integrácia Fluent Design System príde vo viacerých vlnách a jedná z nich by mala byť už spolu s veľkou aktualizáciou Fall Creators Update, ktorá by mohla na naše PC zariadenia ako aj smartfóny zavítať už počas tejto jesene.

Momentálne Fluent Design System môžeme nájsť vo viacerých aplikáciách v prvotných fázach ich vývoja. Nižšie si však môžete pozrieť zaujímavý náhľad rozhrania viacerých aplikácií ako by to mohlo na konci dňa vyzerať.

 Fluent Design System

Ako ste mohli vidieť vyššie Fluent Design System je skutočne výrazná zmena v rámci rozhrania systému, ktorá podľa nášho názoru by mohla posunúť Windows o ďalší krôčik dopredu. Čo na to hovoríte vy?

Zdroj: Youtube.com via Neowin, úvodný obrázok (vlastný)

 

TIP  Ďalšia aktualizácia operačného systému Windows 10 bude označená ako October 2018 Update

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.