Microsoft oznámil nové funkcie pre Skype for Business | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft oznámil nové funkcie pre Skype for Business

Novinky

Microsoft oznámil nové funkcie pre Skype for Business

Microsoft niekoľko dní oznámil nové funkcie pre aplikáciu Skype for Business, ktoré pozostávajú primárne v úprave konferenčných hovorov a online stretnutí.

Prvá novinka, ktorá bola oznámená sa týka rozšírenie konferenčnej služby spočívajúcej v pridaní ďalších 17 krajín. Celkový počet ku dnešnému dňu je už 32 krajín. Táto funkcionalita umožňuje vytáčanie miestnych čísel z viac ako 60 krajín vďaka čomu výrazne znižuje náklady pre medzinárodné hovory.

Druhou funkcionalitou, ktorú Microsoft oznámil je prinesenie existujúcich telefónnych liniek do prostredia Office 365 prostredia s novou edíctiou Cloud Connector na Skype for Business. Tento produktu umožňuje spájanie existujúcich telefónných liniek a čísla s Office 365 s optimalizovanými, predstavenými obrazmi virtuálnych strojov, v „preklade“ to znamená, že používatelia Office 365 budú mať rovnaké možnosti vo volaniach na siete operátorov ako používatelia aplikácie Skype for Business.

Viac o nových funkciách sa môžete dozvedieť na stránkach Microsoftu via Neowin.net

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.