Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 TP pre Xiaomi Mi4 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 TP pre Xiaomi Mi4

Novinky

Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 TP pre Xiaomi Mi4

V dnešných ranných hodinách Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 Technical Preview pre Xiaomi Mi4. Áno čítate správne, Windows 10 bude dostupný aj pre Xiaomi Mi4. Prirodzene nebude sa jednať o priamu aktualizáciu (aspoň na teraz), ale bude potrebná inštalácia tejto ROM-ky z externého zdroja, ktorá by mala byť dostupná v priebehu nasledujúcich dni na stránkach Xiaomi.

xiamo_windows

Sami sme zvedaví ako dopadne táto spolupráca Windows-u a Xiaomi (Xiaomi je mimochodom jedným z najväčší výrobcov mobilných zariadení na svete), ale podľa ankety, ktorá je dostupná na oficiálnych stránkach výrobcu môžeme očakávať  minimálne veľký záujem zo strany užívateľov.

anketa

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.