Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 TP pre Xiaomi Mi4 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 TP pre Xiaomi Mi4

Novinky

Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 TP pre Xiaomi Mi4

V dnešných ranných hodinách Microsoft oznámil dostupnosť Windows 10 Technical Preview pre Xiaomi Mi4. Áno čítate správne, Windows 10 bude dostupný aj pre Xiaomi Mi4. Prirodzene nebude sa jednať o priamu aktualizáciu (aspoň na teraz), ale bude potrebná inštalácia tejto ROM-ky z externého zdroja, ktorá by mala byť dostupná v priebehu nasledujúcich dni na stránkach Xiaomi.

xiamo_windows

Sami sme zvedaví ako dopadne táto spolupráca Windows-u a Xiaomi (Xiaomi je mimochodom jedným z najväčší výrobcov mobilných zariadení na svete), ale podľa ankety, ktorá je dostupná na oficiálnych stránkach výrobcu môžeme očakávať  minimálne veľký záujem zo strany užívateľov.

anketa

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.