Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom

Novinky

Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom

Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom

Hoci dlhšie sa dlhšie v zákulisí šepká, že Microsoft plánuje značku „Lumia“, pomaly ale isto  pochovať tak aj napriek tomu čakalo viacero fanúšikov Windows platformy milé prekvapenie v podobe opätovného spustenia predaja Windows smartfónov v Microsoft obchode.

V týchto dňoch v americkom Microsoft obchode sa objavili smartfóny Lumia 950 (399$), Lumia 950 XL (499$), Lumia 550 (139$) a Lumia 650 (199$). Oficiálna podpora obchodu zároveň na margo návratu vybraných Lumia telefónov do obchodu povedala: “Nedávno sa vrátili späť,  začiatkom februára. Konkrétne 4. februára 2018.”

Microsoft sa podľa všetkého však pravdepodobne nechystá na veľký „comeback“, skôr dopredáva posledné skladové zásoby smartfónov, ktoré má k dispozícii. Aktuálne v Microsoft obchode nájdeme viacero smartfónov s konkurenčným operačným systémom Android. Napríklad herný telefón Razer Phone či Samsung Galaxy S8.

Ak uvažujete o kúpe nového smartfónu z kuchyne Microsoftu tak neradi to píšeme, ale budúcnosť Windows Phone zariadení aktuálne nevyzerá ružovo. Na druhej strane ak sa viete uspokojiť s obmedzenou ponukou aplikácií a hier, tak môžete získať nadpriemerný smartfón čo sa týka hardwaru za atraktívnu cenu.

Zdroj: vlastný, Microsoft

TIP  Ďalší zdroj potvrdzuje, že Andromeda OS (Surface Phone) tak skoro nepríde

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.