Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom

Novinky

Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom

Microsoft opäť zaradil do predaja Lumie s Windowsom

Hoci dlhšie sa dlhšie v zákulisí šepká, že Microsoft plánuje značku „Lumia“, pomaly ale isto  pochovať tak aj napriek tomu čakalo viacero fanúšikov Windows platformy milé prekvapenie v podobe opätovného spustenia predaja Windows smartfónov v Microsoft obchode.

V týchto dňoch v americkom Microsoft obchode sa objavili smartfóny Lumia 950 (399$), Lumia 950 XL (499$), Lumia 550 (139$) a Lumia 650 (199$). Oficiálna podpora obchodu zároveň na margo návratu vybraných Lumia telefónov do obchodu povedala: “Nedávno sa vrátili späť,  začiatkom februára. Konkrétne 4. februára 2018.”

Microsoft sa podľa všetkého však pravdepodobne nechystá na veľký „comeback“, skôr dopredáva posledné skladové zásoby smartfónov, ktoré má k dispozícii. Aktuálne v Microsoft obchode nájdeme viacero smartfónov s konkurenčným operačným systémom Android. Napríklad herný telefón Razer Phone či Samsung Galaxy S8.

Ak uvažujete o kúpe nového smartfónu z kuchyne Microsoftu tak neradi to píšeme, ale budúcnosť Windows Phone zariadení aktuálne nevyzerá ružovo. Na druhej strane ak sa viete uspokojiť s obmedzenou ponukou aplikácií a hier, tak môžete získať nadpriemerný smartfón čo sa týka hardwaru za atraktívnu cenu.

Zdroj: vlastný, Microsoft

TIP  Android Auto získava rýchlu možnosť zobrazenia kontaktov. Vykonanie hovoru tak bude jednoduchšie a rýchlejšie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.