Microsoft (opäť) posúva príchod Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft (opäť) posúva príchod Windows 10 Mobile

Novinky

Microsoft (opäť) posúva príchod Windows 10 Mobile

Áno, čítate správne, Microsoft už niekoľkýkrát po sebe posúva príchod Windows 10 Mobile pre Windows Phone 8 a 8.1 zariadenia. Microsoft včera totiž oznámil, že aktualizácia na Windows 10 Mobile nepríde ešte tento rok ako tomu avizoval už viackrát, ale až začiatkom nového roka.

Hovorca spoločnosti na margo vzniknutej situácie sa vyjadril:

“V novembri sme predstavili Windows 10 spolu s úplne novými funkcionalitami ako sú Continuum a Univerzálne Windows Aplikácie spolu s predstavením Lumie 950 a 950 XL. Windows 10 Mobile aktualizácia bude postupne vypúšťaná začiatkom nového roka pre vybrané Windows 8 a 8.1 telefóny (pozn. redakcie: podľa predošlých vyjadrení Microsoftu, vybranými zariadeniami by mali byť: Lumia 430, 435, 532, 535, 540, 640/XL, 735, 830 a 930).”

Zdroj: thurrott.com

TIP  Microsoft spúšťa ďalšie podmorské datacentrum. Jeho úlohou je skvalitnenie cloudových služieb v pobrežných mestách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.