Microsoft robí ústupky, ponechá vám 15 GB priestor na OneDrive. Pozrite sa ale čo preto musíte urobiť | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft robí ústupky, ponechá vám 15 GB priestor na OneDrive. Pozrite sa ale čo preto musíte urobiť

Novinky

Microsoft robí ústupky, ponechá vám 15 GB priestor na OneDrive. Pozrite sa ale čo preto musíte urobiť

Ešte v novembri sme vám priniesli článok, v ktorom sme písali o plánoch Microsoftu redukovať dátový priestor pre cloud OneDrive. Dôvodom tohto kroku malo byť správanie viacerých používateľov tejto služby, ktoré viedlo k  spraveniu si z tohto úložiska „externý hardisk“ s kapacitou presahujúcou desiatky TB dát.

V najnovších vyjadreniach Microsoftu sa tento technologický gigant ospravedlnil za vyjadrenia, ktoré zneli ako „obvinenie“ zákazníkov, že využívajú ich služby, avšak v konečnom dôsledku Microsoft svoje plány týkajúce sa redukcie priestoru nezmenil, ale ponúkol alternatívu, ktorá môže byť zlatou strednou cestou.

Pre používateľov Office 365 Home ostane priestor s 1 TB dát a zákazníci, ktorí budú nespokojní s zrušením neobmedzeného priestoru dostanú finančne odškodnenie.

Zákazníci, ktorí využívajú OneDrive bezplatne a majú v ňom nahratých viac ako 5 GB dát dostanú na rok predplatné služby Office 365 Personal s 1 TB priestoru.

A na záver treba ešte dodať, že bolo umožnené zákazníkom si ponechať 15 GB priestor dát bezplatne aj s bonusom ďalších 15 GB priestoru v prípade ak nahrávate zo svojho smartfónu fotky do cloudu, ale budete musieť preto vyvinúť drobnú aktivitu, registrovať sa na stránke aka.ms/onedrivestorage.

OneDrive

Ste spokojný s takýmto riešením?

TIP  Zamestnanci Microsoftu sa búria! Microsoft údajne porušuje ľudské práva

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.