Microsoft odstránil z obchodu Google Chrome inštalačný balík. Bol tam len niekoľko hodín | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft odstránil z obchodu Google Chrome inštalačný balík. Bol tam len niekoľko hodín

Novinky

Microsoft odstránil z obchodu Google Chrome inštalačný balík. Bol tam len niekoľko hodín

Dnes ráno sme vám priniesli informácie o tom, že spoločnosť Google priniesla do Microsoft obchodu inštalačný balíček Google Chrome. Uštipačne sme si dovolili povedať poznámku, že Internet Explorer stratil na význame, veď internetový prehliadač Chrome je možné stiahnuť z obchodu. Čo čert ale nechcel, najnovšie však internetový prehliadač bol z obchodu odstránený. Dôvodom má byť práve politika Microsoft Obchodu, tá totiž dovoľuje aplikácie s obmedzenými funkcionalitami odstrániť.

Google Chrome v Microsoft Obchode už nehľadajte

Microsoft na margo vzniknutej situácie vydal stanovisko:

„Odstránili sme aplikáciu Google Chrome Installer z Microsoft Obchodu, pretože poručšje Microsoft Store politiku.“

Aplikácia totiž neposkytuje pridanú hodnotu. Či Google prinesie plnohodnotný prehliadač do Microsoft Obchodu je otázne, na druhej strane však ako ho tam chce mať tak inú možnosť nemá.

Google Chrome Installer
Google Chrome Installer
Developer: Google Inc
Price: Free

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Asus predstavil výkonný smartfón Asus Zenfone Ares s 8 GB RAM a podporou AR a VR

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.