Microsoft odhalil, že vývoj Continuua trval 3 roky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft odhalil, že vývoj Continuua trval 3 roky

Novinky

Microsoft odhalil, že vývoj Continuua trval 3 roky

Spolu s tým ako Microsoft tlačí na užívateľov, aby vyskúšali Continuum, odhalil aj že vývoj tejto veľmi promovanej funkcionality trval 3 roky.

Ako Microsoft uviedol:

“Myšlienka Continuua začala pred tromi rokmi s jednoduchým pozorovaním, že svoje mobilné telefóny berieme, spoliehame sa na ne a cítime sa stratení bez nich. Ale aj napriek tomu, keď príde čas na “skutočnú” prácu, tak aj tak siahneme po našom notebooku alebo stolovom počítači. Takže v konečnom dôsledku aj tak so sebou nosíme naše telefóny spolu s laptomi, alebo čakáme, kým sa vrátime k nášmu stolovému počítaču domov.”

Microsoft v poslednej dobe uskutočnil viacero prieskumov, ktoré chvália Continuum, a práve preto plánuje masívnu expanziu tejto funkcionality v tomto roku.

Continuum vám umožní využívať váš mobilný telefón ako počítač. Stačí k nemu pripojiť klávesnicu s myšou a môžete sa vrhnúť do práce. Aj napriek tomu, že telefón bude slúžiť ako pracovný počítač, tak v ten istý čas si zachová aj všetky funkcionality telefónu a budete môcť z neho telefonovať a posielať smsky. Zároveň sa telefón stane novým minilaptopom, ktorý budete stále u seba nosiť so všetkými potrebnými dátami a funkcionalitami.

TIP  Microsoft definitívne zruší hudobnú službu Groove Music už o pár týždňov

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.