Microsoft nevydá žiaden nový build pre Windows 10 Fast Ring. Musia najprv opraviť chybu pri inštalácií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft nevydá žiaden nový build pre Windows 10 Fast Ring. Musia najprv opraviť chybu pri inštalácií

Novinky

Microsoft nevydá žiaden nový build pre Windows 10 Fast Ring. Musia najprv opraviť chybu pri inštalácií

Microsoft vydal 2. augusta najnovšiu verziu systému Windows 10 Preview. Jednalo sa o build 16257 a bol vydaný pre Insiderov vo Fast Ringu. Minulý týždeň plánoval priniesť ďalší build. To sa však nepodarilo, pretože zaznamenali “blokujúcu chybu“, ktorá všetky plány zmarila a nový build sa nepodarilo priniesť včas. Preto bola táto aktualizáciu vydaná až tento týždeň.

To sa však ukázalo ako unáhlený krok, pretože sa objavila ďalšia chyba, ktorá komplikuje celú situáciu. Včera informovala Dona Sarkar, vedúca programu Windows Insider, o tom, že pri testovaní dostali rollback.

Neskôr však bližšie informovala o situácii. Taktiež povedala, že na opravu chyby budú potrebovať viac času.

To znamená, že asi najbližšie tri týždne nepríde žiaden nový Fast ring build. To podľa všetkého platí aj na Windows 10 mobile. Sarkar totiž informovala na svojom Twitter účte o tom, že sa snažia “vždy vydať nový build na všetky zariadenia súčasne.

TIP  Microsoft ukazuje na nové vylepšenia pre rozšírenia webového prehliadaču Edge

zdroj: neowin.net

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.