Microsoft nám ukázal „budúcnosť“, predstavil nové inteligentné vyhľadávanie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft nám ukázal „budúcnosť“, predstavil nové inteligentné vyhľadávanie

inteligentne vyhladavanie microsoft

TECH

Microsoft nám ukázal „budúcnosť“, predstavil nové inteligentné vyhľadávanie

Microsoft počas včerajšieho dňa ukázal nové inteligentné vyhľadávanie „Visual Search“, ktoré je poháňané vyhľadávačom Bing. Dostupné je na platformách Android a iOS prostredníctvom aplikácií Bing a Microsoft Launcher (Android) pre americký región. Ako už asi tušíte tak nové inteligentné vyhľadávanie funguje na princípe zoskenovania konkrétneho predmetu, ktorý chcete vyhľadať. O všetko ostatné sa postará už inteligentný algoritmus.

Visual Search v praxi

Jediné čo musíte urobiť je nasmerovať kameru na objekt a následne ho vyznačiť na fotografii. Potom na pozadí prebehne vyhľadávanie a vám sa zobrazia výsledky. Ak by ste chceli túto novinku vyskúšať tak momentálne nie je v našom regióne dostupná, ale zúfať nemusíte. Postači vám zmeniť región na USA a následne budete mať túto funkcionalitu dostupnú.

Zdroj: Bing

TIP  Samsung predstavil prvú 8GB DDR5 RAM určenú pre mobilné zariadenia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.