Microsoft najnovším Buildom 15252 pripravuje smartfóny pre Fall Creators Update | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft najnovším Buildom 15252 pripravuje smartfóny pre Fall Creators Update

aktualizacia windows 10 mobile

Novinky

Microsoft najnovším Buildom 15252 pripravuje smartfóny pre Fall Creators Update

Microsoft najnovším Buildom 15252 pripravuje smartfóny pre Fall Creators Update

Microsoft počas včerajšieho dňa vypustil do obehu aktualizáciu pre Windows 10 Mobile zariadenia, konkrétne pre používateľov okruhu Slow ring. Update prichádza presne po 10 dňoch od poslednej aktualizácie (15245).

Update prináša v podstate všetky známe novinky z Fast ring okruhu, ktoré sú dostupné niekoľko dní. Pre tých, ktorí však nemajú kompletný prehľad čo je nového tak nižšie prinášame súhrn.

  • Aktualizácie prináša všetky vylepšenia z KB4038788.
  • Verzia jadra bola aktualizovaná na 1709, tak ako je tomu aj na PC (príprava na Fall Creators Update aktualizáciu).
  • Bol opravený problém kedy tlačidlo on/off mohlo vyvolať vysoký dopyt po CPU čo spôsobovalo pád viacerých aplikácií (napr. Spracovávanie fotografií vyvoláva vysoký dopyt po CPU. Kde sme mohli byť svedkami pádov aplikácie Fotoaparát).
  • Bol odstránený problém s Messaging aplikáciami (Aplikácia Správ) zobrazovala nesprávne konverzáciu.

Ak sa vám telefón neaktualizoval sám, tak update vyvoláte cez Settings -> Update & security -> Windows Update -> Check for updates.

Zdroj: Windows blog

TIP  Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.