Microsoft mení názov obchodu Windows Store na Microsoft Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft mení názov obchodu Windows Store na Microsoft Store

Novinky

Microsoft mení názov obchodu Windows Store na Microsoft Store

Microsoft mení názov obchodu Windows Store na Microsoft Store

V útrobách Microsoftu sa už dlhšiu dobu špekulovalo nad zmenou názvu obchodu Windows Store a vyzerá to tak, že teraz nastal ten správny čas. Microsoft dnešnou aktualizáciou pre obchod zmenil názov na Microsoft Store. Ide o aktualizáciu pre používateľov zahrnutých vo Windows 10 Release Preview okruhu.

Zdroj: windowscentral.com

Ako už bolo spomenuté, nový názov je zatiaľ len súčasťou interného testovania, no vyzerá to tak že táto zmena ochvíľu zavíta aj do ostatných buildov. Zatiaľ sa zmenil iba názov a ikona samotného obchodu, no časom môžeme očakávať aj iné zmeny v tejto aplikácii. Ako všetci dobre vieme, Microsoft Store existuje aj v prehliadači a prostredníctvom neho samotný Microsoft predáva množstvo softwareu a hardwareu. Keďže aplikácia dostáva úplne identický názov, môžeme očakávať, že Microsoft v budúcnosti do aplikácie obchodu pridá aj ostatné produkty z e-shopu.

Zdroj: theverge.com

Microsoft sa ku tejto zmene názvu ešte oficiálne nevyjadril a teda najprv zrejme čaká na odozvu od Insiderov. Čo hovoríte na túto zmenu Vy? Pozdáva sa Vám?

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.