Microsoft má údajne záujem o BlackBerry | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft má údajne záujem o BlackBerry

ŠPEKULÁCIE

Microsoft má údajne záujem o BlackBerry

V zákulisí sveta mobilných telefónov sa pošuškáva, že o výrobcu smartfónov BlackBerry sa zaujíma hneď niekoľko spoločností. Medzi potenciálnymi kupcami sa ocitli Microsoft, Xiaomi, Huawei a tiež Lenovo. Spoločnosť Microsoft si údajne už dala vypracovať potencionálnu akvizičnú dohodu.

windows-phone-8-blackberry

Spoločnosti BlackBerry sa v posledných rokoch príliš nedarí, výraznejšie uspieť na trhu s mobilnými telefónmi, aj keď minuloročný model Passport zastavil celkový úpadok spoločnosti. BlackBerry zariadenia sú známe najmä naozaj kvalitnou QWERTY klávesnicou, a spracovaním. V prípade akvizície spoločnosťou Microsoft by sme potencionálne mohli tešiť predstavenia zariadenia s klávesnicou, ktoré by bolo poháňané OS Windows 10.

TIP  Samsung Galaxy Note 9 podľa najnovších správ dostane skutočne masívnu pamäť

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.