FOTOGRAFIE | Pozrite si koncept Lumie 940
Connect with us

FOTOGRAFIE | Pozrite si koncept Lumie 940

ŠPEKULÁCIE

FOTOGRAFIE | Pozrite si koncept Lumie 940

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme spomínali novo pripravovanú Lumiu 940, ale čo sa týka vzhľadu tak ten nám ostáva stále zahalený pod rúškom „tajomstva“.

Portál Phonearena.com priniesol niekoľko obrázkov novo pripravovanej vlajkovej  lodi Lumie 940, ktorá by mohla uzrieť svetlo sveta v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov (najskôr v septembri pri oficiálnom vydaní Windows 10 Mobile). Nižšie si môžete pozrieť obrázky Lumie 940, avšak musíme vás informovať, že sa jedná len o koncept a nie o oficiálny vzhľad zariadenia.

Autorom tohto konceptu je Jonas Daehnert, čo na ňho vravíte? Uvítali by ste takéhoto elegána vo vrecku?   

TIP  Ďalšia vlajková loď od Xiaomi by mohla mať údajne vstavaný skener odtlačkov prstov v displeji. Naznačuje to najnovšie video

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.