Microsoft Lumia 650 bola oficiálne predstavená | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Lumia 650 bola oficiálne predstavená

Novinky

Microsoft Lumia 650 bola oficiálne predstavená

Tak ako sme nedávno avizovali, že Microsoft vo februári predstaví Microsoft Lumiu 650 tak sa aj včera stalo.

Microsoft Lumia 650

lumia-650

Microsoft Lumia 650 príde v kovovom prevedení, tak ako bolo viackrát avizované. Čo sa týka výbavy tohto zariadenia, tak sa môžeme tešiť na 5“ Amoled displej s HD rozlíšením s technológiou ClearBlack, podporou Glance Screen a tvrdeným sklíčkom Gorilla Glass 3. generácie. Srdce zariadenia tvorí štvorjadrový procesor Snapdragon s taktom 1.3 GHz, ktorému sekunduje 1GB RAM a 16 GB ROM pamäte, ktorá je rozšíriteľná o SD karty do kapacity 200 GB. Na zadnej strane nájdeme 8 MP fotoaparát, na prednej 5 MP. V základnej výbave nechýba tiež ani dnes vysoko dopytovaná podpora LTE konektivity. Čo sa týka batérie, tak tá dostala kapacitu 2000 mAh.

Microsoft Lumia 650 by sa mala do predaja dostať už 18. februára a cenovka tohto zariadenia by sa mala pohybovať na úrovni 199 dolárov, resp. 179 eur.

TIP  Developerovi sa podaril husársky kúsok. Na Lumiu 950XL priniesol možnosť prepnutia OS na Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.