Connect with us

Microsoft Lumia 535 predstavená

Novinky

Microsoft Lumia 535 predstavená

 

Nekonečné čakanie sa skončilo…

Ako sme Vám už avizovali na našej Facebookovej stránke, Microsoft dnes predstavil prvý smartfón s označením Microsoft.

Microsoft Lumia 535 – jedná sa o cenovo dostupné zariadenie, zaujímavé hlavne tým, že ako prvý smartfón má na sebe logo Microsoft.Lumia-535-with-cover

Zariadenie bude poháňané štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 200 s frekvenciou 1.2 GHz. Dopĺňať ho bude 1GB RAM. Vnútorná pamäť pre ukladanie Vašich dát bude mať kapacitu 8GB, pričom ju bude možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do veľkosti 128GB. O zobrazovanie sa Vám postará 5″ IPS displej s rozlíšením 960 x 440 zobrazovacích bodov. Displej bude chránený pomocou Corning® Gorilla® Glass 3. Predný aj zadný fotoaparát bude mať rozlíšenie zhodne 5Mpx a svetelnosť f/2.4 – čo určite poteší všetkých priaznivcov selfie. Zadná kamera bude doplnená LED bleskom. O chod zariadenia sa postará vymeniteľná batéria s kapacitou 1905 mAh. Už za samozrejmosť sa považuje prítomnosť Wi-Fi, GPS, A-GPS, Glonas alebo DLNA.

Rozmery zariadenia budú 140.2 x 72.4 x 8.8 mm, a váha 146 g. Dodávať sa bude v týchto farebných vyhotoveniach cyan, bright green, bright orange, white, dark grey, a black.

Kryty bude možné vymieňať.

V zariadení nájdete Windows Phone 8.1 s nádstavbou Lumia Denim.

Predaj by mal začať už tento mesiac na ázijských trhoch, pričom príchod na náš trh je zatiaľ neznámy. Cena sa odhaduje na 110Euro.

Nižšie si môžete pozrieť video, ktoré zachytáva novú Lumiu 535 v akcii.

httpss://www.youtube.com/watch?v=3VUcppKV25Y#t=27

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.