Microsoft Lumia 535 predstavená | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Lumia 535 predstavená

Novinky

Microsoft Lumia 535 predstavená

 

Nekonečné čakanie sa skončilo…

Ako sme Vám už avizovali na našej Facebookovej stránke, Microsoft dnes predstavil prvý smartfón s označením Microsoft.

Microsoft Lumia 535 – jedná sa o cenovo dostupné zariadenie, zaujímavé hlavne tým, že ako prvý smartfón má na sebe logo Microsoft.Lumia-535-with-cover

Zariadenie bude poháňané štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 200 s frekvenciou 1.2 GHz. Dopĺňať ho bude 1GB RAM. Vnútorná pamäť pre ukladanie Vašich dát bude mať kapacitu 8GB, pričom ju bude možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do veľkosti 128GB. O zobrazovanie sa Vám postará 5″ IPS displej s rozlíšením 960 x 440 zobrazovacích bodov. Displej bude chránený pomocou Corning® Gorilla® Glass 3. Predný aj zadný fotoaparát bude mať rozlíšenie zhodne 5Mpx a svetelnosť f/2.4 – čo určite poteší všetkých priaznivcov selfie. Zadná kamera bude doplnená LED bleskom. O chod zariadenia sa postará vymeniteľná batéria s kapacitou 1905 mAh. Už za samozrejmosť sa považuje prítomnosť Wi-Fi, GPS, A-GPS, Glonas alebo DLNA.

Rozmery zariadenia budú 140.2 x 72.4 x 8.8 mm, a váha 146 g. Dodávať sa bude v týchto farebných vyhotoveniach cyan, bright green, bright orange, white, dark grey, a black.

Kryty bude možné vymieňať.

V zariadení nájdete Windows Phone 8.1 s nádstavbou Lumia Denim.

Predaj by mal začať už tento mesiac na ázijských trhoch, pričom príchod na náš trh je zatiaľ neznámy. Cena sa odhaduje na 110Euro.

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé

Nižšie si môžete pozrieť video, ktoré zachytáva novú Lumiu 535 v akcii.

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.