Najčítanejší Windows 10 portál

Microsoft Launcher valcuje v Google Play konkurenciu. Je najtrendovejším launcherom obchodu

Zdroj: Microsoft

Arrow Launacher je pôvodným Launcherom vytvoreným v Microsofte pre Android zariadenia, ktorý prešiel niekoľko dní dozadu zmenou názvu na Microsoft Launcher a zároveň dostal aj viacero zaujímavých funkcionalít, pričom jedna z nich vyniká nad ostatným – „Continue on PC“, resp. „Pokračuj na PC“.

Launcher okrem toho ponúka viacero funkcionalít, od chytrých gest aj na vypnutej obrazovke až po viacero možností prispôsobenia rozhrania čo si všimli aj používatelia Android zariadení. Totiž Microsoft Launcer momentálne sa hrdí prívlastkom „najpersonalizovanejší“ Launcher v obchode.

Microsoft Launcher momentálne môžete stiahnuť z obchodu cez odkaz nižšie. Ak si však chcete vyskúšať tie najnovšie novinky, tak musíte byť členom programu Windows Insider. Mimochodom, uvažovali ste nad tým, že by Microsoft mohol v budúcnosti predstaviť aj Android smartfón? Lebo tak intenzívne na vývoji noviniek v mobilnom segmente dlho nepracoval.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft spúšťa ďalšie podmorské datacentrum. Jeho úlohou je skvalitnenie cloudových služieb v pobrežných mestách
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.