Microsoft Launcher valcuje Google Play obchod. Dosiahol viac ako 10 miliónov stiahnutí. Používate ho aj vy? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Launcher valcuje Google Play obchod. Dosiahol viac ako 10 miliónov stiahnutí. Používate ho aj vy?

ANDROID

Microsoft Launcher valcuje Google Play obchod. Dosiahol viac ako 10 miliónov stiahnutí. Používate ho aj vy?

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report týkajúci sa Microsoft Launchera, ktorý dosiahol historický míľnik v podobe milióna stiahnutí. Tam to však neskončilo, aktuálne sa môže pochváliť viac ako 10 miliónmi stiahnutí.

Microsoft Launcher dosiahol 10 miliónov stiahnutí

Hoci spoločnosť doteraz ešte nezverejnila presné čísla počtu inštalácií, tak v obchode Google Play ako môžete vidieť nižšie sa závratným tempom blíži k magickej hranici 50 miliónov stiahnutí. Zaujímavosťou však je, že Microsoft Launcher nijakým špeciálnym spôsobom nepropagoval.

Zdroj: vlastný

V každom prípade ak nie ste spokojný s tým vašim aktuálnym launcherom alebo chceli by ste jednoducho vyskúšať niečo nové tak vám môžeme s čistým svedomím odporučiť práve riešenie od Microsoftu. Ponúka totiž viacero zaujímavých funkcionalít, vrátane hlbšieho prepojenia s PC (napr. synchronizácia smartfónu s PC, funkcia Continue on PC, a ďalšie). Aplikáciu stiahnete z odkazu nižšie.  Mimochodom, vedeli ste, že Microsoft Launcher je jednou z najtrendovejších aplikácií v obchode Google Play?

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Zdroj: vlastný

TIP  Huawei P20 Lite je brutálne zaujímavý smartfón s inšpiráciou iPhonu X a skvelou výbavou | RECENZIA

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.