Microsoft Launcher pre Android dostal veľkú aktualizáciu. Prináša inteligentné vyhľadávanie pomocou fotoaparátu a mnoho ďalší funkcií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Launcher pre Android dostal veľkú aktualizáciu. Prináša inteligentné vyhľadávanie pomocou fotoaparátu a mnoho ďalší funkcií

Novinky

Microsoft Launcher pre Android dostal veľkú aktualizáciu. Prináša inteligentné vyhľadávanie pomocou fotoaparátu a mnoho ďalší funkcií

Microsoft s plným nasadením pracuje na nových funkcionalitách a vylepšenia a to len v samotnom operačnom systéme Windows 10, ale v aplikáciách, ktoré vyvíja.

Najnovšie Microsoft Launcher pre Android smartfóny dostal aktualizáciu (na verziu 4.11), ktorá prináša viacero noviniek a vylepšení. Tou najvýznamnejšou je však inteligentné vyhľadávanie prostredníctvom fotoaparátu.

Inteligentné vyhľadávanie zapnete pomocou ikonky fotoaparátu v lište vyhľadávania. Následne odfotíte predmet a o ostatné sa postará algoritmus na pozadí, ktorý vám po niekoľkých sekundách vyhodí výsledky vyhľadávania.

Okrem inteligentného vyhľadávania aktualizácia priniesla vylepšenia UI, stránky nastavení, widgetov či kontextového menu, vylepšenia módu čítania v prehliadači Microsoft Edge a ďalšie.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Zdroj: vlastný

TIP  Populárny Microsoft Launcher pre Android dostáva opäť množstvo nových funkcií. Novinkou je aj úplná podpora Androidu Oreo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.