Microsoft Launcher je jedna z 25 najlepších aplikácií v Google Play hovorí spoločnosť Fast Company | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Launcher je jedna z 25 najlepších aplikácií v Google Play hovorí spoločnosť Fast Company

ANDROID

Microsoft Launcher je jedna z 25 najlepších aplikácií v Google Play hovorí spoločnosť Fast Company

Microsoft pre Android vytvoril viacero úspešných a hlavne užitočných aplikácií. Jednou z nich je Microsoft Launcher, ktorý pôvodne niesol meno Arrow Launcher. Táto aplikácia vznikla v rámci programu Microsoft Garage a treba jej vývojárom uznať, že sa im podarila.

Microsoft Launcher je jedna z 25 najlepších aplikácií v Google Play obchode

Posledné týždne môžeme počuť o veľkých úspechoch tohto launchera, napríklad sa im podarilo prelomiť hranicu milióna stiahnutí a niekoľko dní nato dosiahli ďalší významný míľnik v podobe 10 miliónov inštalácií. Nuž, teraz Microsoft Launcher získal ďalšie ocenia a to konkrétne od spoločnosti Fast Company, ktorá ho vyhodnotila ako jednu z najlepších 25 aplikácií v obchode Google Play.  Microsoft Launcher obsadil 8. miesto.

Pretých, ktorí aplikáciu nepoznajú tak sa jedná o launcher, ktorý umožňuje kompletne prispôsobiť si rozhranie vášho smartfónu. Ponúka tiež možnosti širšej synchronizácie s počítačom ako aj priame prepojenie prostredníctvom funkcie „Pokračuj na PC“.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Zdroj: Windowslatest.com

TIP  Panasonic sa zbláznil? Predstavil smartfón za 1600 dolárov. Ten ponúka dokonca aj skener čiarových kódov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.