Microsoft kupuje Secure Islands, technologického lídra v ochrane dát | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft kupuje Secure Islands, technologického lídra v ochrane dát

Novinky

Microsoft kupuje Secure Islands, technologického lídra v ochrane dát

Microsoft to so zabezpečením svojho systému berie skutočne vážne, včera prostredníctvom svojho blogu oznámil investíciu do spoločnosti Secure Islands, ktorá je technologickým lídrom v ochrane dát.

“Táto akvizícia urýchly schopnosť pomôcť našim zákazníkom ochrániť ich biznis dáta bez ohľadu na to kde sa nachádzajú – cez systémy cloudových služieb spoločnosti Microsoft, ako sú Azure a Office 365, služby tretích strán, a akékoľvek Windows, iOS alebo Android zariadenia.

Po dokončení akvizície, budeme integrovať technológiu Secure Islands do Azure Right Managment Service aby sme poskytli flexibilnú architektúru schopnú plniť tie najprísnejšie požiadavky na ochranu dát. Tieto nové možnosti, v kombinácii s klasifikáciou dát vo Windowse a Office 365, poskytnú našim zákazníkom najkomplexnejšie riešenie pre ochranu dát v tomto odvetí,  píše Takeshi Numoto v blogu o akvizícii spoločnosti Secure Islands…”

Ako ste spokojný vy so zabezpečením systému Windows a jeho aplikácií?

Zdroj: Microsoft Blog

TIP  Záujmy Intelu a Microsoftu sa pomaly ale isto rozdeľujú. Príde niekedy ku "rozchodu" týchto dlhoročných partnerov?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.