Microsoft ovládol aplikáciu Swiftkey | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft ovládol aplikáciu Swiftkey

Novinky

Microsoft ovládol aplikáciu Swiftkey

Tí, čo ešte nepoznajú Swiftkey, tak by ho mali rýchlo spoznať. Ide o veľmi šikovnú aplikáciu, ktorá vám uľahčí písanie na vašom smartfóne. Swiftkey používa umelú inteligenciu na to, aby sa automaticky naučil váš štýl písania, smajlíkov, ktorých používate najradšej, ak ich teda používate, zapamätá si taktiež vaše obľúbené slová a ako radi píšete. To znamená, že autokorekt a predikcia textu sa stáva naozaj zmyselnou funkciou vďaka tejto klávesnici. Swiftkey sa každému individuálne adaptuje podľa jeho štýlu písania. V súčasnosti používa Swiftkey vyše 300 miliónov zariadení.

Swiftkey funguje aj na iOS a aj na Androide. Microsoft tvrdí, že týmto približuje len univerzalitu svojich aplikácií všetkým použivateľom. Microsoft plánuje v plnom prúde pokračovať na vývoji Swiftkey a ďalej ho vylepšovať.

Finálna cena za akú Microsoft kúpil Swiftkey je 250 miliónov dolárov.

Vývojári Swiftkey taktiež priniesli zaujímavú štatistiku. Uživatelia Swiftkey strávili údajne písanim s touto aplikáciou už vyše 100 000 rokov.

Bližšie si môžete o tejto akvizícii prečítať na oficiálnom blogu Microsoftu.

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.