Microsoft jednoducho vie ako strápniť Apple, pozrite si reklamu na Surface Pro 3 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft jednoducho vie ako strápniť Apple, pozrite si reklamu na Surface Pro 3

Novinky

Microsoft jednoducho vie ako strápniť Apple, pozrite si reklamu na Surface Pro 3

Microsoft vypustil do sveta nové reklamy, ktoré propagujú Surface Pro 3. Samotné reklamy sa nesú v duchu porovnávania s MacBookom Air od Applu. V reklamách Microsoft poukazuje na výhody, ktoré ponúka nie len operačný systém, ale aj samotné prevedenie. V prvom videu je zachytený plnohodnotný Photoshop, polohovateľný stojan, dotykový displej a „pokus“ MacBooku o zachovanie „dôstojnosti“ pri práci sním.

V druhom videu Microsoft dokazuje, že všetko čo viete spraviť na MacBooku, dokážete spraviť rýchlejšie a efektívnejšie na Surface Pro 3 a ešte k tomu môžete písať po displeji dotykovým perom.

 

Páčia sa vám reklamy od Microsoftu? V redakcii ich chválime.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

4 komentáre
 • wpmania

  zistime 🙂 a dame vediet este dnes vecer alebo zajtra ako nam odpovedia

 • pilgrim

  Budú dostupné aj na SK? ak áno, kedy asi?

  • wpmania

   bohuzial nie, najblizsie sa bude dat zakupit v rakusku

 • damtifajku

  Haluz, fakt icj nicia

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Exkluzívne len s nami

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.