Microsoft jednoducho vie ako strápniť Apple, pozrite si reklamu na Surface Pro 3 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft jednoducho vie ako strápniť Apple, pozrite si reklamu na Surface Pro 3

Novinky

Microsoft jednoducho vie ako strápniť Apple, pozrite si reklamu na Surface Pro 3

Microsoft vypustil do sveta nové reklamy, ktoré propagujú Surface Pro 3. Samotné reklamy sa nesú v duchu porovnávania s MacBookom Air od Applu. V reklamách Microsoft poukazuje na výhody, ktoré ponúka nie len operačný systém, ale aj samotné prevedenie. V prvom videu je zachytený plnohodnotný Photoshop, polohovateľný stojan, dotykový displej a „pokus“ MacBooku o zachovanie „dôstojnosti“ pri práci sním.

V druhom videu Microsoft dokazuje, že všetko čo viete spraviť na MacBooku, dokážete spraviť rýchlejšie a efektívnejšie na Surface Pro 3 a ešte k tomu môžete písať po displeji dotykovým perom.

 

Páčia sa vám reklamy od Microsoftu? V redakcii ich chválime.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

4 komentáre
 • wpmania

  zistime 🙂 a dame vediet este dnes vecer alebo zajtra ako nam odpovedia

 • pilgrim

  Budú dostupné aj na SK? ak áno, kedy asi?

  • wpmania

   bohuzial nie, najblizsie sa bude dat zakupit v rakusku

 • damtifajku

  Haluz, fakt icj nicia

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.