Najčítanejší Windows 10 portál

Microsoft obhájil 4. priečku v rebríčku najinovatívnejších spoločností

Bostónska Konzultačná Spoločnosť vydala rebríček 50 najinovatívnejších spoločnosti pre rok 2015. Microsoft v rámci tohto rebríčku skončil na 4. priečke, štvrtý rok za sebou. Víťazom tejto súťaže sa stala spoločnosť Apple, ktorá jej dominuje už niekoľko rokov, na druhej priečke skončil americký internetový gigant Google, za ktorým skončila spoločnosť Tesla Motors, ktorá pred dvoma rokmi bola až na 41. priečke.

innovativ2015

Rebríček BKS bol tvorený dotazníkovou metódou, v rámci ktorej sa pýtali 1 500 respondentov, ktorí pôsobili na riaditeľských stoličkách najinovatívnejších spoločností, samozrejme, že nemohli hlasovať sami za seba. Ďalším faktorom, ktorý bol premietnutý do rankingu je aj zisk, ktorý bol rozdelený medzi akcionárov spoločností.

innov..list2015

Zdroj: Microsoft-news.com

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.