Microsoft hlási ďalší prírastok do rodiny: Lumia 540 DS | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft hlási ďalší prírastok do rodiny: Lumia 540 DS

Novinky

Microsoft hlási ďalší prírastok do rodiny: Lumia 540 DS

Microsoft predstavil nový mobilný telefón Lumiu 540 DS (Dual Sim), od ktorej si sľubuje oživenie v segmente strednej triedy. Ale či sa ho dočká je otázne, vzhľadom na to, že neprináša nič revolučné čo by sme nenašli u jeho predchodcoch.

Lumia 540 samozrejme prichádza ako je už u Microsoftu zvykom vo viacerých farebných prevedeniach v 5“ palcovom tele. Prednú stranu tvorí displej s HD rozlíšením (1280×720, 16:9, 294 PPI), srdce telefónu tvorí štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 200 s taktom 1.2 GHz, vnútorná pamäť telefónu je 1 GB RAM a 8GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o SD karty. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 8 MP, avšak čo sa týka šošovky s veľkou pravdepodobnosťou sa nebude jednať o šošovku z dielne Carl Zeiss, na prednej strane je umiestnení 5 MP širokouhlý fotoaparát,batéria s kapacitou 2200 mAh, ktorá je samozrejme vymeniteľná.

Lumia 540 DS

Lumia 540 DS

Cena zariadenia by sa mala pohybovať na úrovni zhruba 150 USD, čo pri dnešnom kurze je približne 140 EUR.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.