Microsoft Health sa rozširuje | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Health sa rozširuje

Novinky

Microsoft Health sa rozširuje

Microsoft Health (Zdravie) je aplikácia pre Windows Phone, ktorá má pomáhať uživateľom udržiavať dohľad nad viacerými aspektami ich zdravia. Teraz dostala táto aplikácia výraznú aktualizáciu. Aktualizácia pridáva nové vychytávky ohľadom sledovania kvality života, kde sa sleduje viacero dôležitých informácií, taktiež aktualizácia priniesla do Microsoft Health integráciu Cortany a integráciu novej aplikácie Lose It! (Schudni!). Novinkou v Microsoft Health je taktiež možnosť zverejňovať svoje dosiahnuté ciele na Facebooku, Twitteri a ostatných sociálnych médiách.

Kompletné zmeny v Microsoft Health zahŕňajú:

  • Zdieľajte svoje výkony – Zverejňovanie detailov a grafov na všetkých relevantných sociálnych médiach.
  • Chudnutie s aplikáciou Lose it! – v chudnutí vám pomôže aj Microsoft Band (náramok). Prvý mesiac máte zadarmo premium účet.
  • Využitie Cortany pri sledovaní svojho zdravia
  • Microsoft Health widget priamo na pozadí – môžete takto sledovať priamo na hlavnej obrazovke displeja koľko krokov ste prešli, kalórií spálili a mnoho ďalšieho.
  • Odstránenie viacerých chýb v predošlých verziách

Ide o dôležité zmeny v tejto aplikácií, ktoré vám výrazne uľahčia jej používanie a s integráciou aplikácie Lose it! aj ľahšie zhodíte tie kilá, ktoré vám zostali po vianociach 🙂

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.