Microsoft Edge v zostavení 17134.1 začal vítať veľkú aktualizáciu Windows 10 April Update na úvodnej obrazovke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Edge v zostavení 17134.1 začal vítať veľkú aktualizáciu Windows 10 April Update na úvodnej obrazovke

Windows 10 spring creators update

Windows 10

Microsoft Edge v zostavení 17134.1 začal vítať veľkú aktualizáciu Windows 10 April Update na úvodnej obrazovke

Niekoľko hodín dozadu Microsoft uvoľnil v rámci okruhu Realease Preview (Windows Insider program) aktualizáciu s číselným označením 17134.1, v ktorej internetový prehliadač Microsoft Edge začal vítať Windows 10 April Update aktualizáciu.

„Windows 10 update obsahuje mnoho nových funkcií…“.

Kedy sa dočkáme finálnej verzie aktualizácie Windows 10 April Update?

Najnovší Build 17134.1 tak môže byť s veľkou pravdepodobnosťou už finálnou verziou, ktorá by mohla už čoskoro zavítať na naše zariadenia.

Windows 10 April Update aktualizácia mala pôvodne zavítať na naše zariadenia 10. apríla, ale nestalo sa tak. Dôvodom bol bug, ktorý vývojári objavili v priebehu víkendu pred vypustením.  Mimochodom, ak patríte medzi nedočkavcov tak aktualizáciu si je možné stiahnuť cez program Windows Insider. Ako na to nájdete v článku „Takto si nainštalujete Windows 10 Spring Creators už dnes | NÁVOD“.

Mimochodom, ak patríte medzi fanúšikov Windows platformy tak ste určite mohli postrehnúť zmenu názvu veľkej aktualizácie z Spring Creators Update na Windows 10 April Update, nuž na túto zmenu pred niekoľkým dňami poznamenal známy leaker WalkingCat.

Podrobnejší report o novom názve aktualizácie  nájdete v článku „Aktualizácia Redstone 4 pre Windows 10 nakoniec zrejme neponesie názov Spring Creators Update“, ktorý sme vám  priniesli niekoľko dní dozadu

TIP  Zac Bowden: "Oficiálne oznámenie Andromeda OS aktuálne nehrozí". Microsoft projekt odsúva pravdepodobne na rok 2019

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.