Microsoft Edge pre iOS v najnovšej aktualizácii konečne obdržal dlho požadovanú funkciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Edge pre iOS v najnovšej aktualizácii konečne obdržal dlho požadovanú funkciu

Apple

Microsoft Edge pre iOS v najnovšej aktualizácii konečne obdržal dlho požadovanú funkciu

Microsoft Edge pre iOS v najnovšej aktualizácii konečne obdržal dlho požadovanú funkciu

Internetový prehliadač Microsoft Edge pred viac ako mesiacom zažil svoj debut na platformách Android a iOS. Prehliadač Edge je v obchode Google Play a AppStore už druhý mesiac, no stále sa nachádza iba vo vývojovom štádiu a je považovaný iba za Beta verziu. Prehliadač si najväčší počet fanúšikov našiel až po prvej aktualizácií, keďže prehliadač dovtedy neponúkal zrovna veľký počet funkcií. S minulou aktualizáciou sa celý prehliadač aj citeľne zrýchlil, no používateľom stále chýbala jedna naozaj zásadná funkcia, ktorá je pre nás už akousi samozrejmosťou. Ide o synchronizáciu hesiel medzi desktopovým a mobilným prehliadačom. Microsoft včera túto funkciu konečne implementoval do aplikácie, no aktualizácia je momentálne dostupná iba pre používateľov s operačným systémom iOS.

Synchronizácia hesiel a dvojfaktorová autentifikácia

Aktualizácia prehliadača Microsoft Edge pre iOS zvyšuje číslo verzie aplikácie na 41.3.0 a konečne prináša už dlhšiu dobu požadovanú funkciu. Používatelia s najnovšou aktualizáciou si môžu bezproblémovo synchronizovať a ukladať heslá medzi viacerými platformami. Do prehliadača sa taktiež dostáva aj jeden bezpečnostný prvok – dvojfaktorová autentifikácia.

Microsoft v changelogu taktiež uviedol aj klasickú frázu: “Táto aktualizácia odstraňuje množstvo chýb a vylepšuje výkon a stabilitu aplikácie.”

Používate Microsoft Edge na Vašom mobilnom zariadení? Dajte nám vedieť do komentárov. Do Beta testovania prehliadača Microsoft Edge na Androide a iOS sa môžete prihlásiť cez stránku Microsoftu.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Apple prinesie vlastný headset na virtuálnu realitu až v roku 2021. Vieme, prečo!
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.