Microsoft Edge pre Android a iOS opúšťa beta testovanie a od dnešného dňa je dostupný pre každého | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Edge pre Android a iOS opúšťa beta testovanie a od dnešného dňa je dostupný pre každého

ANDROID

Microsoft Edge pre Android a iOS opúšťa beta testovanie a od dnešného dňa je dostupný pre každého

Prehliadač Microsoft Edge bol donedávna dostupný iba v desktopovej podobe pre Windows 10 a v mobilnej podobe pre operačný systém Windows 10 Mobile. Microsoft sa po niekoľkých rokoch rozhodol konečne preraziť aj na ostatné platformy. Microsoft Edge sa preto dostal do obchodu Google Play a AppStore presne 5. októbra, takmer dva mesiace dozadu. Prvotný vývoj prehliadača je zrejme u konca a Microsoft preto počas včerajška zrušil beta testovanie prehliadača Microsoft Edge pre Android a iOS. Používatelia si tým pádom dokážu stiahnuť prehliadač na ich smartfón bez akýchkoľvek problémov.

Microsoft Edge už nebude len pre BETA testerov

Pre stiahnutie prehliadača Edge na Android alebo iOS smartfón, ste doteraz museli byť zapojení v beta testovaní. Práve tento fakt mnoho používateľov odradil, pretože sa báli častého výskytu chýb a nutnosti posielania spätnej väzby. Veľký podiel na jeho počiatočnom vývoji, majú hlavne používatelia zapojení do testovania a to si uvedomuje aj samotný Microsoft.

“Špeciálne ĎAKUJEM ide hlavne všetkým z Vás, stovky až tisícky Vás, ktorí ste prehliadač stiahli a v jeho prvotných fázach ste sa zapojili do testovania. Následne ste posielali spätnú väzbu a pripomienky, ktoré vývoj prehliadača výrazne ovplyvnili. Vaše nápady a vášeň vyústila v ešte lepšiu aplikáciu. S veľkým nadšením Vám oznamujeme, že z našej aplikácie pre Android a iOS konečne odstraňujeme nápis “preview”,” napísal Joe Belfiore vo svojom včerajšom blogu.

Prehliadač Microsoft Edge pre Android a iOS prednedávnom obdržal kopec nových funkcií, medzi ktoré patrí napríklad aj synchronizácia hesiel alebo prepnutie do tmavého režimu. Prehliadač si počas krátkej doby získal množstvo fanúšikov a Microsoft bude v jeho vývoji určite pokračovať aj naďalej, keďže určite uvedomuje silu konkurenčných mobilných platforiem. Prehliadač Edge si môžete stiahnuť pomocou odkazu nižšie.

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!
Microsoft Edge
Microsoft Edge

Zdroj: Windows Blogs

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.